Marja de Heer

Oprichter/adviseur

marja@modoc.nl
076-3036311
www.linkedin.com

Marleen Vrolijk

Teammanager Etten-Leur

marleen@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Melissa Jongenelen

Accountmanager Etten-Leur

melissa@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Maxine Talboom

Recruiter Etten-Leur

maxine@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.nl

Céline Jung

Recruiter Etten-Leur

celine@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.nl

Kelly Lazeroms

Recruiter Etten-Leur

kelly@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Evi Jorissen

Stagiaire Etten-Leur

evi@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Iris Bloot

Teammanager Tholen

iris@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.nl

Anne Panis

Accountmanager Tholen

anne@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Christel Dobbelaar

Recruiter Tholen

christel@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Marissa Andries

Recruiter Tholen

marissa@modoc.nl
0166 – 744015
Linkedin

Heb je nog geen vast aanspreekpunt?

Bel dan 076 – 30 36 310 of mail naar ettenleur@modoc.nl

Voor de vestiging in Tholen bel 0166 – 744015  of mail naar tholen@modoc.nl